OPEL MERIVA B velkoprostorová limuzína (S10) 1.6 CDTi (75) - Jednotlivé díly od 8/2013 do 1/2017, 1598 ccm, 100 kW, 136 hp, B 16 DTH, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Délka čepu [mm] | 65 mm |
| Délka čepu [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| montovaná strana | na sedle brzdy |
| Velikost závitu | M 9 |
| Celková délka [mm] | 54 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Třída pevnosti | 8.8 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8X0615423A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Ate/Trw |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | lucas/trw |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | Lucas/Trw |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51,2 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Hex-7 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Šestihran |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se seřizovačem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | lucas/trw |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Brzdový systém | ate |
| Číslo produkce | K6210055 |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 000 420 0076 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Chrysler-Jeep |
| Brzdový systém | Continental |
| Brzdový systém | Kelsey Hayes |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Číslo technické informace | K0075 |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Brzdový systém | ate |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost