TOYOTA PRIUS PLUS (_W4_) 1.8 Hybrid (ZVW40W, ZVW41W) - Jednotlivé díly od 5/2011, 1798 ccm, 100 kW, 136 hp, 2ZR-FXE, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr čepu [mm] | 15,9 mm |
| Délka čepu [mm] | 46 mm |
| Délka čepu [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | Advics |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Brzdový systém | TOKICO/NISSIN/LUCAS |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | TOKICO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 63 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ADVICS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 16/16 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Brzdový systém | ADVICS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ADVICS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 11 mm |
| Brzdový systém | Advics |
| Brzdový systém | Aisin |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Mazda |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 63,4 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Brzdový systém | Advics |
| Brzdový systém | Aisin |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 16/16 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2012 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Advics |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 03/2012 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Advics |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 63 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost