MINI MINI (F56) One First - Jednotlivé díly od 7/2014 do 10/2017, 1198 ccm, 55 kW, 75 hp, B38 A12 A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 49,6 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Ate/Girling |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | MANDO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 8/8 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| Brzdový systém | Trw |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| verze | BASIC KIT |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | ZF |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | ZF |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Mando |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | MANDO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost