OPEL KADETT E karoserie/kombi (T85) 1.7 D (C70, D70) - Jednotlivé díly od 8/1988 do 9/1992, 1699 ccm, 42 kW, 57 hp, 17 D, karoserie/kombi
| Konstrukční rok do | 09/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,7 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 43 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | DELCO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 23 mm |
| Brzdový systém | DELCO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | DELCO |
| verze | BASIC PARTS |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,7 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1991 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | Delco |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1991 |
| montovaná strana | přední osa |
| Omezení výrobce | Delco Moraine System |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,193 kg |
| Brzdový systém | Delco Moraine |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34899 |
| Brzdový systém | DELCO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34899 |
| Brzdový systém | DELCO |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34787 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34899 |
| Brzdový systém | DELCO |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 43 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34787 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34899 |
| Brzdový systém | DELCO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34899 |
| Brzdový systém | DELCO |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34787 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34899 |
| Brzdový systém | DELCO |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 43 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34787 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 2136102 |
| Průměr v mm | 52 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
Dostupnost