PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 TD - Jednotlivé díly od 8/1992 do 10/1996, 1905 ccm, 69 kW, 93 hp, DHY (XUD9TE), kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51,2 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 53,6 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | Bendix |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1992 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/1995 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8X0615423A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BENDIX |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Velikost závitu | M8 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 15 |
| Brzdový systém | Lucas |
| sada úplná | Ano |
| Délka dříku [mm] | 74 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 440478 |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 8/8 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 15 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51,2 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost