LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SCV6 4x4 - Jednotlivé díly od 6/2015 do 1/2016, 2995 ccm, 280 kW, 380 hp, 306PS(AJ126), SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 51,8 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Brembo |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | ZF |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | ZF |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Výška [mm] | 51,8 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Brembo |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (6pístový) |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 34 mm |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (6pístový) |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 34 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Materiál | hliník |
Dostupnost