MINI MINI Kabriolet (F57) One - Jednotlivé díly od 6/2015 do 10/2017, 1198 ccm, 75 kW, 102 hp, B38 A12 A, Kabriolet
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 49,6 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Ate/Girling |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | MANDO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 8/8 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| Brzdový systém | Trw |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | ZF |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | ZF |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| Brzdový systém | Mando |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| Brzdový systém | MANDO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost