MAZDA 929 III (HC) 3.0 i (HCSS) - Jednotlivé díly od 1/1990 do 6/1991, 2954 ccm, 123 kW, 167 hp, JE3, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost