AUDI A8 D4 (4H2, 4H8, 4HC, 4HL) 4.0 TFSI quattro - Jednotlivé díly od 3/2012 do 12/2014, 3993 ccm, 309 kW, 420 hp, CEUA, limuzína
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 356 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Brembo |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 356 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 356 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 51,8 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Brembo |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 356 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,28 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| Počet dílů [dílný] | 15 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Alternativní sada opravy | YCB2000 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | Lucas/Trw |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 1K0505435M |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 8/8 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
| Rozměr klíče | 21 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| povrch | Zinek-lamela-potažení (povrch) |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 45 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 356 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Brembo |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 36 mm |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost