VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI - Jednotlivé díly od 11/2016 do 8/2020, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DDYA, DGTE, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Trw |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | ZF |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | ZF |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 53,5 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 276 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 50,5 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Motorcraft |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Hex-7 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Šestihran |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 6 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 50,5 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) | BX5*** |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 82 mm |
| Požadovaný počet kusů | 4 |
| Velikost závitu | M12 x 1,5 x 65 |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Rozměr klíče | 12EQS |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Číslo technické informace | K0261 |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost