ALFA ROMEO 33 (905_) 1.3 (905AD1) - Jednotlivé díly od 6/1983 do 6/1990, 1351 ccm, 66 kW, 90 hp, AR 30168, AR 30587, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Torx-40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Torx |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 97 |
|---|---|
| Rok výroby od | 04/1988 |
| Konstrukční rok do | 12/1989 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Hex-7 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Šestihran |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Brzdový systém | ate |
| Číslo produkce | K6210055 |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Brzdový systém | ate |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Množství | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341585 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341585 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341585 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 341585 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 211012 |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Průměr čepu [mm] | 12 mm |
| Délka čepu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | ate |
Dostupnost