BMW 3 kupé (E92) 330 xi - Jednotlivé díly od 3/2007 do 2/2010, 2996 ccm, 200 kW, 272 hp, N53 B30 A, kupé
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Torx-40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Torx |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | není určeno pro vozidla s brzdovými posilovači |
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 54,9 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdové zařízení | není určeno pro vozidla s brzdovými posilovači |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdové zařízení | není určeno pro vozidla s brzdovými posilovači |
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,043 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Hex-7 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Šestihran |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla s brzdovými posilovači |
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 36 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Rozměr klíče | 16 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| povrch | Zinek-lamela-potažení (povrch) |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 27 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost