SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 SDI - Jednotlivé díly od 6/1999 do 10/2002, 1896 ccm, 50 kW, 68 hp, AGP, AQM, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 43 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Rozměr klíče | 19 |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | Šrouby třmenů |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Délka čepu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | KELSEY HAYES |
| Průměr čepu [mm] | 12,7 mm |
| Délka čepu [mm] | 35 mm |
| Délka čepu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr čepu [mm] | 8,4 mm |
| Délka čepu [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | VAG |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Díly v seznamu | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Brzdový systém | ATE |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Velikost závitu | M 8 |
| Celková délka [mm] | 28 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Třída pevnosti | 10.9 |
Dostupnost