AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 30 TDI - Jednotlivé díly od 7/2018 do 10/2020, 1598 ccm, 85 kW, 115 hp, DGTE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 54,9 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Torx-40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Torx |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 68 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Rozměr klíče | 21 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| povrch | Zinek-lamela-potažení (povrch) |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 52 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 94 mm |
| Brzdový systém | Ate |
| specifikace | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Trw |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| Brzdový systém | Trw |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost