CITROËN C25 Krabice (280_, 290_) 2.5 D - Jednotlivé díly od 2/1985 do 7/1994, 2498 ccm, 54 kW, 73 hp, CRD93L (U25/661), Krabice
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Brzdový systém | Girling |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/1994 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,082 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,081 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
| Číslo technické informace | K0394 |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 12 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost