GREAT WALL HOVER H6 1.5 LPG 4WD - Jednotlivé díly od 12/2018, 1497 ccm, 105 kW, 143 hp, GW4G15B, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38,1 mm |
| Výška [mm] | 46,2 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Niss |
| Brzdový systém | Nissin |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45,4 mm |
| Výška [mm] | 53,4 mm |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Nissin |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
Dostupnost