AUDI V8 (441, 442, 4C2, 4C8) 3.6 quattro - Jednotlivé díly od 4/1993 do 2/1994, 3562 ccm, 180 kW, 245 hp, PT, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Teves |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/1993 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | Trw |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 440478 |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LADA |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 51,3 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | Varga |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 51,3 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | Varga |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 45 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Rozměr klíče | 18 |
| povrch | Zinek-lamela-potažení (povrch) |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 35 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M12 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,026 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Číslo technické informace | K0041 |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost