AUDI Q2 (GAB, GAG) SQ2 TFSI quattro - Jednotlivé díly od 8/2018, 1984 ccm, 221 kW, 300 hp, DNFC, DNUE, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 54,9 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Brzdový systém | Ate |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Chrysler-Jeep |
| Brzdový systém | Continental |
| Brzdový systém | Kelsey Hayes |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Torx-40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Torx |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 68 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,107 kg |
| Rozměr klíče | 21 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| povrch | Zinek-lamela-potažení (povrch) |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 52 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M14 x 1,5 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Chrysler-Jeep |
| Brzdový systém | Continental |
| Brzdový systém | Kelsey Hayes |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na sedle brzdy |
| Velikost závitu | M 9 |
| Celková délka [mm] | 54 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Třída pevnosti | 8.8 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Výška [mm] | 94 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
| specifikace | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | ZF |
Dostupnost