BMW 2 Gran Coupe (F44) 220 i xDrive - Jednotlivé díly od 3/2021, 1998 ccm, 131 kW, 178 hp, B48 A20 A, kupé
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Množství | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | TRW |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345223 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345275 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345275 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345223 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | TRW |
| Průměr v mm | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345275 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 53,8 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345223 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | TRW |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345223 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345275 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345275 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345223 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | TRW |
| Průměr v mm | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345275 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345223 |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Brzdový systém | TRW |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Průměr čepu [mm] | 12 mm |
| Délka čepu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Brzdový systém | LUCAS |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost