FORD ESCORT VI Kabriolet (ALL) 1.8 16V XR3i - Jednotlivé díly od 2/1995 do 8/2000, 1796 ccm, 96 kW, 130 hp, RQB, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 54,9 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 51,5 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez vodicích čepů |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 54,9 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BENDIX/BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Výška [mm] | 29 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 16 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 15 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Výška [mm] | 28,2 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 34 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Rozměr klíče | 13 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Jakost/třída | 10.9 |
| povrch | Zinek-lamela-potažení (povrch) |
| Délka šroubu pod hlavou [mm] | 25 mm |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodicím kolíkem |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost