DAIHATSU SIRION (M1) 1.3 Sport 4WD - Jednotlivé díly od 8/2000 do 3/2005, 1298 ccm, 75 kW, 102 hp, K3-VE2, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 344659 |
| Brzdový systém | TOKICO |
| Průměr v mm | 51 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 344659 |
| Brzdový systém | TOKICO |
| Průměr v mm | 51 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 344659 |
| Brzdový systém | TOKICO |
| Průměr v mm | 51 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 344659 |
| Brzdový systém | TOKICO |
| Průměr v mm | 51 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 344659 |
| Brzdový systém | TOKICO |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 344659 |
| Brzdový systém | TOKICO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Tokico |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 17 mm |
| Průměr v mm | 51 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | TOKICO |
| Průměr pístu [mm] | 51 mm |
Dostupnost