PEUGEOT 206 SW (2E/K) 2.0 HDi - Jednotlivé díly od 7/2002 do 2/2007, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), kombi
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 09079 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| pro číslo výrobku | 343197 |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Průměr čepu [mm] | 9,9 mm |
| Délka čepu [mm] | 77 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | CBI |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 51,5 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 09079 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 09079 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 09078 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Výška [mm] | 39 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Výška [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BENDIX/BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BOSCH/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 12/7 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 09078 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost