VW GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.6 - Jednotlivé díly od 5/2005 do 12/2013, 1595 ccm, 75 kW, 102 hp, BSE, BSF, CCSA, CMXA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Velikost závitu | M9 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | trw/lucas |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18223 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,10 kg |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na sedle brzdy |
| Velikost závitu | M 9 |
| Celková délka [mm] | 54 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnitřní šestihran |
| Třída pevnosti | 8.8 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8X0615423A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 59 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Ate/Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Ate |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| specifikace | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost