CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.5 AWD - Jednotlivé díly od 9/2004 do 12/2010, 3518 ccm, 183 kW, 249 hp, EGG, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 32 mm |
| Výška [mm] | 30 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345239 |
| Brzdový systém | PBR |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345241 |
| Brzdový systém | PBR |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345239 |
| Brzdový systém | PBR |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 345241 |
| Brzdový systém | PBR |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | PBR |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | GM |
| Brzdový systém | Mopar |
| Brzdový systém | PBR |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost