MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Jednotlivé díly od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Torx-40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Torx |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24716 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Průměr čepu [mm] | 12 mm |
| Délka čepu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Průměr čepu [mm] | 9,7 mm |
| Průměr čepu [mm] | 9,9 mm |
| Délka čepu [mm] | 87 mm |
| Délka čepu [mm] | 89 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33,9 mm |
| Výška [mm] | 46,8 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Tokico |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez přídavného vodicího kolíku |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Velikost závitu | M9 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,027 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Teves |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | AKEBONO/SUMITOMO |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Ate |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | MAN/TOK/TRW/NIS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | Man/Tok/Nis/Trw |
Dostupnost