TOYOTA YARIS (_P1_) 1.5 (NCP13_, NCP13R) - Jednotlivé díly od 3/2000 do 7/2005, 1497 ccm, 110 kW, 150 hp, 1NZ-FE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr čepu [mm] | 15,9 mm |
| Délka čepu [mm] | 46 mm |
| Délka čepu [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Sumitomo |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Sumitomo |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | AISIN |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 16/16 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 8/8 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 16/16 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Kód motoru | 1NZFTE |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| Kód motoru | 1NZFTE |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Omezení výrobce | J3222179 |
| Množství | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2003 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro číslo výrobku | 343979 |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost