NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 3.0 DTi - Jednotlivé díly od 5/2000, 2953 ccm, 118 kW, 160 hp, ZD30DDTi, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 48,5 mm |
| Brzdový systém | Aisin |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | TOKICO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| Brzdový systém | BREMBO, LUCAS |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 14/14 mm |
| Brzdový systém | NISSAN |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO, LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Nissan |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 52,8 mm |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Nissan |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdový systém | NISSAN |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 48,5 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | NISSAN |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 343145 |
| Brzdový systém | NISSAN |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 343145 |
| Brzdový systém | NISSAN |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 343143 |
| Brzdový systém | NISSAN |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost