AUDI A4 B7 Avant (8ED) S4 quattro - Jednotlivé díly od 11/2004 do 6/2008, 4163 ccm, 253 kW, 344 hp, BBK, BHF, kombi
| Číslo podvozku (VIN) od | 8H-7-900461 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8H-7-900460 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Délka [mm] | 54,9 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Torx-40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Torx |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8H-7-900461 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8H-7-900460 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8H-7-900461 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 8H-7-900460 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8H-7-900461 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8H-7-900460 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro číslo výrobku | 343743 |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| pro číslo výrobku | 343739 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr čepu [mm] | 8,4 mm |
| Délka čepu [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Velikost závitu | M9 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,056 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,097 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 16729 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 345 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,10 kg |
Dostupnost