SUZUKI WAGON R+ (MA) 1.3 4WD (RB413) - Jednotlivé díly od 9/2003, 1328 ccm, 69 kW, 94 hp, M13A, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | TSMMMB53S00210001 |
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 343289 |
| Brzdový systém | BOSCH |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 253 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 253 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BENDIX/BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 50,5 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 247 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | TSMMMB53S00210000 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | TSMMMB53S00210001 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 17 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 253 mm |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 253 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 247 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Množství | 7 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 253 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez vodicích čepů |
Dostupnost