RENAULT 11 (B/C37_) 1.1 (B/C371) - Jednotlivé díly od 3/1983 do 6/1986, 1108 ccm, 35 kW, 48 hp, C1E 715, C1E 720, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BENDIX |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
| verze | WITH SLEEVE GUIDES |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 12/11 mm |
| Brzdový systém | BENDIX/LUCAS |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Hliníkový brzdový třmen |
| Brzdový systém | Bendix |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BENDIX |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BENDIX |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/1984 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | GIRLING |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost