FIAT DUCATO autobus (244_) 2.8 TD 4x4 - Jednotlivé díly od 11/2003 do 7/2006, 2799 ccm, 90 kW, 122 hp, 8140.43, autobus
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 343227 |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 343221 |
| Brzdový systém | BREMBO |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 44/48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BREMBO |
| Průměr čepu [mm] | 13 mm |
| Délka čepu [mm] | 71 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 18 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| Brzdový systém | Brembo(f) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 57,4 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Výška [mm] | 59,6 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 57,5 mm |
| Brzdový systém | Brem(f) |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdový systém | Brembo |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdový systém | Brembo |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| Průměr v mm | 46 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost