SEAT IBIZA II (6K1) 1.0 - Jednotlivé díly od 3/1993 do 9/1996, 1043 ccm, 33 kW, 45 hp, AAU, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 43 mm |
| Velikost závitu | M12x1,5 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Rozměr klíče | 19 |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | Šrouby třmenů |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | Šrouby třmenů |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Délka čepu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | KELSEY HAYES |
| Průměr čepu [mm] | 12,7 mm |
| Délka čepu [mm] | 35 mm |
| Délka čepu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 46,6 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Kelsey Hayes |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Díly v seznamu | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Brzdový systém | ATE |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6K-V-000001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Velikost závitu | M 8 |
| Celková délka [mm] | 28 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Třída pevnosti | 10.9 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Ate |
Dostupnost