FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 2.5 RS - Jednotlivé díly od 1/2009 do 7/2011, 2521 ccm, 224 kW, 305 hp, JZDA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51,2 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 343977 |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 39 mm |
| Velikost závitu | M10x1,5 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Rozměr klíče | 13 |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8X0615423A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 14 mm |
| Brzdový systém | Kelsey Hayes |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51,2 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 53,4 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se seřizovačem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | hliník |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | lucas/trw |
Dostupnost