CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI - Jednotlivé díly od 5/2009 do 5/2011, 1991 ccm, 92 kW, 125 hp, LLW, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Kelsey Hayes |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| specifikace | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 10/10 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 47,8 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,16 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Kód motoru | Z20S1 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost