BMW 3 (E30) M3 2.3 - Jednotlivé díly od 1/1986 do 12/1990, 2302 ccm, 158 kW, 215 hp, S14 B23 (234EA), S14 B23 (234S2), limuzína
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro číslo výrobku | 341741 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro číslo výrobku | 341741 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 342321 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro číslo výrobku | 341741 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 342321 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro číslo výrobku | 341741 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro číslo výrobku | 341741 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 342321 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro číslo výrobku | 341741 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/1988 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 342321 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 211564 |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Průměr čepu [mm] | 12 mm |
| Délka čepu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/1986 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Délka [mm] | 55 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ate |
Dostupnost