AUDI 80 B4 Avant (8C5) RS2 quattro - Jednotlivé díly od 3/1994 do 5/1995, 2226 ccm, 232 kW, 315 hp, ADU, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr čepu [mm] | 9,9 mm |
| Délka čepu [mm] | 72 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LADA |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost