RENAULT 21 kombi (K48_) 2.1 D (K480) - Jednotlivé díly od 2/1992 do 9/1995, 2068 ccm, 51 kW, 69 hp, J8S 784, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 20 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
| verze | WITH SLEEVE GUIDES |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 45,5 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Brembo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34031 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr v mm | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34145 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34031 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34145 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34031 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr v mm | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34145 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34031 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 46 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 34145 |
| Brzdový systém | BENDIX |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 2139102 |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 213984 |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr čepu [mm] | 14 mm |
| Délka čepu [mm] | 62 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost