VW POLO III (6N1) 100 1.4 16V - Jednotlivé díly od 4/1996 do 10/1999, 1390 ccm, 74 kW, 100 hp, AFH, Šikmá zadní část
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51,2 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | KELSEY HAYES |
| Průměr čepu [mm] | 12,7 mm |
| Délka čepu [mm] | 35 mm |
| Délka čepu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr čepu [mm] | 15 mm |
| Délka čepu [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lada |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33,9 mm |
| Výška [mm] | 46,8 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Tokico |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 53,5 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Díly v seznamu | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | SW03001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,11 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8X0615423A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | MAN/TOK/TRW/NIS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | Man/Tok/Nis/Trw |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 8 mm |
| Velikost závitu | M8 x 1,25 |
| Rozměr klíče | 15 |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
| Délka dříku [mm] | 59 mm |
Dostupnost