FIAT PUNTO (199_) 1.4 Bifuel - Jednotlivé díly od 3/2012, 1368 ccm, 57 kW, 78 hp, 350 A1.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| Brzdový systém | B0SCH |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BOSCH/TRW |
Dostupnost
| Typ vozidla | Left Thread |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | CBI |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| Typ vozidla | Right Thread |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 50,5 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Hex-7 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Šestihran |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Bosch |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Typ vozidla | Pop |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost