INFINITI EX 25 - Jednotlivé díly od 4/2010 do 12/2013, 2495 ccm, 175 kW, 238 hp, VQ25HR, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| Brzdový systém | B0SCH |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | NIS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Nissan |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Délka [mm] | 83 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s levotočivým závitem |
| Brzdový systém | B0SCH |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| druh závitu | s pravotočivým závitem |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | NIS |
Dostupnost