BMW 5 (E60) 520 i - Jednotlivé díly od 9/2007 do 2/2010, 1995 ccm, 115 kW, 156 hp, N46 B20 B, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Brzdový systém | Ate |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Chrysler-Jeep |
| Brzdový systém | Continental |
| Brzdový systém | Kelsey Hayes |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Délka [mm] | 54 mm |
| Velikost závitu | M9x1,25 |
| Rozměr klíče | Torx-40 |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | Torx |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 343407 |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr v mm | 60 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,1 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 24 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Chrysler-Jeep |
| Brzdový systém | Continental |
| Brzdový systém | Kelsey Hayes |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 55,5 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 12 mm |
| Velikost závitu | M9 x 1,25 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,035 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Speciální vozidlo | není určeno pro úřední vozidla |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Výška [mm] | 52 mm |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 12/12 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost