HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 (BA4) - Jednotlivé díly od 8/1987 do 1/1992, 1958 ccm, 84 kW, 114 hp, B20A4, kupé
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,12 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Výška [mm] | 47 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Nissin |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Výška [mm] | 43,8 mm |
| Brzdový systém | Nissin |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33,9 mm |
| Výška [mm] | 43,8 mm |
| Brzdový systém | Nissin |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 44 mm |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Nissin |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57,2 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | Aisin |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Brzdový systém | TRW |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,034 kg |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Brzdový systém | TRW |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Výška [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,086 kg |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Brzdový systém | TRW |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost