TOYOTA LAND CRUISER PRADO (_J15_) 3.0 D-4D (KDJ155_, KDJ150_, KDJ150R, KDJ155R) - Jednotlivé díly od 8/2009, 2982 ccm, 140 kW, 190 hp, 1KD-FTV, uzavřený terénní vůz
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 9 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 31,4 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 48,5 mm |
| Brzdový systém | Aisin |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 9 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Sumitomo |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2014 |
| Konstrukční rok do | 05/2015 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 31 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | SUMITOMO |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
| Množství | 8 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 48,5 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2014 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Materiál | ocel |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Mando |
| pro OE číslo | 58110-4H500 |
| pro OE číslo | 58110-C5700 |
| pro OE číslo | 58130-4H500 |
| pro OE číslo | 58130-C5800 |
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | Sumitomo |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 02/2014 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| pro číslo výrobku | 343541 |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Průměr v mm | 48 mm |
Dostupnost