PEUGEOT 806 (221) 1.9 TD - Jednotlivé díly od 5/1997 do 8/2002, 1905 ccm, 68 kW, 92 hp, D8B (XUD9TE), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,024 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 2 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,003 kg |
| Brzdový systém | Teves |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,068 kg |
| Brzdový systém | Lucas |
| Počet dílů [dílný] | 10 -dílný |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez vodicích čepů |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přídavným vodicím kolíkem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342407 |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342407 |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr v mm | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342405 |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Průměr v mm | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342407 |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342405 |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342405 |
| Brzdový systém | GIRLING |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342407 |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342407 |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr v mm | 36 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342405 |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Průměr v mm | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342407 |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342405 |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 211959 |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 211961 |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
Dostupnost