MITSUBISHI L200 (K7_T, K6_T, K5_T) 2.5 D (K64T) - Jednotlivé díly od 6/1996 do 12/2007, 2477 ccm, 55 kW, 75 hp, 4D56 (8V), pick-up
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Průměr čepu [mm] | 10,7 mm |
| Délka čepu [mm] | 91 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42,7 mm |
| Výška [mm] | 44,8 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,19 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Výška [mm] | 48 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 11 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Motorcraft |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60,2 mm |
| Výška [mm] | 49 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60,6 mm |
| Výška [mm] | 50 mm |
| Brzdový systém | Advics |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 2293 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 06/2001 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Akebono |
| Množství | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Výška [mm] | 45 mm |
| Materiál | ocel |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/1996 |
| Konstrukční rok do | 03/2005 |
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 343087 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Brzdy / jízdní dynamika | pro ABS |
| Průměr v mm | 43 mm |
Dostupnost