AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.5 TDI quattro - Jednotlivé díly od 7/1997 do 4/2000, 2496 ccm, 110 kW, 150 hp, AFB, AKN, limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| Velikost závitu | M10x1,25 |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Rozměr klíče | Hex-8 |
| druh závitu | s vnějším závitem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1998 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | Trw |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8X0615423A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Výška [mm] | 51 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro OE číslo | 440478 |
| Průměr v mm | 8 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | LADA |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 14 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 51,3 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | Varga |
| verze | With Mechanism |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 51,3 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| Brzdový systém | Varga |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 42,8 mm |
| Výška [mm] | 55 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost