CITROËN JUMPER I Krabice (230L) 2.0 - Jednotlivé díly od 3/1994 do 4/2002, 1998 ccm, 80 kW, 109 hp, RFW (XU10J2U), Krabice
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr čepu [mm] | 15 mm |
| Délka čepu [mm] | 75 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Výška [mm] | 57 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Výška [mm] | 56 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Výška [mm] | 60 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Výška [mm] | 54 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Výška [mm] | 53 mm |
| Materiál | ocel |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | Lucas |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| Brzdový systém | Lucas/Trw |
| verze | WITH GUIDE PINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Výška [mm] | 56,6 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 52 mm |
| Výška [mm] | 56,6 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| Brzdový systém | CBI |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | BREMBO |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 18 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2002 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 16206254 |
| montovaná strana | přední osa |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Výška [mm] | 58 mm |
| Materiál | ocel |
Dostupnost