MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S204) C 350 CDI 4-matic (204.289) - Brzdový třmen od 8/2007 do 12/2011, 2987 ccm, 165 kW, 224 hp, OM 642.961, kombi
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| typ karosérie | kovový rám/pouzdro |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 69 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 191 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| typ karosérie | kovový rám/pouzdro |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 69 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 191 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34216768693 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34211163394 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Hliníkový brzdový třmen |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 40 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 56SKV973 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Hliníkový brzdový třmen |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3406-9962.5 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Hliníkový brzdový třmen |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3406-9961.5 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,42 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 142 mm |
| párová čísla výrobku | 431112 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost