CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 LPG - Brzdový třmen od 1/2005 do 12/2012, 1399 ccm, 69 kW, 94 hp, L14(85CUL4), Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | DAC |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW610E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,74 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | DAC |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| párová čísla výrobku | 421931 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,22 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | DAC |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 126 mm |
| párová čísla výrobku | 726171 |
| Průměr pístu [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 83-0685 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 82-0685 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | 87-0686 |
| Průměr pístu [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | 86-0686 |
| Průměr pístu [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | DAC |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | 82-0206 |
| Průměr pístu [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | DAC |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | 82-0205 |
| Průměr pístu [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | DAC |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 126 mm |
| párová čísla výrobku | J050-85NEW |
| Průměr pístu [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Průměr 1 [mm] | 32 mm |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | DAC |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 126 mm |
| párová čísla výrobku | J050-80NEW |
| Průměr pístu [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 3265800 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 3165800 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | 4266800 |
| Průměr pístu [mm] | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | DAC |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | 4166800 |
| Průměr pístu [mm] | 32 mm |
Dostupnost