NISSAN X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i - Brzdový třmen od 4/2019, 1749 ccm, 110 kW, 150 hp, R9N, SUV
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHU372E |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | GMY02671X |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | AKE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 45 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1262 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1261 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 45 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,15 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 420781 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| párová čísla výrobku | 531972 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| párová čísla výrobku | 531971 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,26 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost